Автокресло Cybex Aton S2 i-size

  • 6 990.00 грн.

  • На складе
  • Код товара: Aton

Cybex Aton S2 i-size  - це автокрісло створене для дітей від народження до 13 кг (максимальна вага дитини), зріст дитини 45 cm - 87 cm. Cybex Aton S2 i-size має лінійний захист від бокового удару, який забезпечує захист у разі бокового зіткнення. Автокрісло для немовлят Сайбекс Атон S2 i-size має останні розробки в області безпеки.

Особливості автокрісла Cybex Aton S2 i-size

Автокрісло Aton S2 i-size має знімний вкладиш для новонароджених, який забезпечує майже горизонтальне положення для новонароджених. Разом з системою захисту від бічних ударів і енергопоглинаючим корпусом, продумана концепція безпеки допомагає захищати вашого малюка. У той же час, автокрісло-переноска Aton відповідає найвищим вимогам в області дизайну, комфорту, функціональності і безпеки.

У автоксісла Cybex Aton S2 i-size лінійна система бокового захисту (L.S.P. система) систематично поглинає силу бокового удару шляхом лінійного реагування, завдяки наявності бічних протекторів. У той же час, кінетична енергія тіла при зіткненні поглинається на самій ранній стадії і голова дитини займає безпечне положення. За допомогою перехідників автокрісло Cybex Aton 5 можна прикріпити до будь-якого візка від CYBEX, GB або інших брендів.

8-позиційний регульований по висоті підголівник дозволяє кріслу "рости" з дитиною і надовго продовжує його експлуатацію. Автокрісло Cybex Aton S2 i-size має сонцезахисний козирьок розміру XXL із захистом UVP50 +. Енергопоглинаючий корпус поглинає силу ударного навантаження і дбайливо захищає дитину. Автокрісло Сайбекс Атон М комплектується плечовими ременями з м'яким ременем і накладками.

Вага автокрісла:
  • вага: 4,8 кг


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо